Tarasy

Taras to wyjątkowe miejsce w każdym domu. 0gród, blikość natury, świeże powietrze i promienie słoneczne zapewniają chwilę wytchnienia, czy wspaniałą atmosferę do spotkań z przyjaciółmi i rodziną. 

To ulubione miejsce relaksu, dlatego tak ważne jest, aby zadbać o komfort jego użytkowania.

Technologia w służbie komfortu

Czy można połączyć wszystkie zalety zastosowania naturalnego drewna, a pominąć wszystkie jego wady w jednym innowacyjnym materiale budowlanym? 

Okazuje się, że można! Dowodem na to jest kompozyt drewna i PVC. 

Deski kompozytowe mają tę ogromną przewagę nad drewnem, że praktycznie nie wymagają impregnacji i konserwacji, nie trzeba ich malować (czy olejować), a pomimo tego nie podlegają mikrokorozji biologicznej, czyli są niezwykle odporne na działanie warunków atmosferycznych. 

Dlatego są doskonałym wyborem na intensywnie użytkowane powierzchnie, które wymagają wyjątkowej trwałości i są odporne na promieniowanie UV, pękanie i pęcznienie. 

 

 

Twinson_Terrace_reference_Spain_-_Low_14

Tarasy do zadań specjalnych

Naszym Klientom oferujemy wykonanie tarasów kompozytowych w systemie Twinson, który sprawdzony w najtrudniejszych warunkach, z powodzeniem cieszy się niesłabnącym zaufaniem i zadowoleniem wśród użytkowników.  

Producent systemów Twinson zapewnia 25-letnią gwarancję na swoje produkty i jest uznawany za lidera w branży i jednego z najbardziej innowacyjnych twórców technologii kompozytowej. 

Reference_Belgium_Twinson_P_9555_Roeselare_-_Low_2

Twinson to też materiał ekologiczny, bo w pełni recyklingowalny, produkowany z odpadów naturalnego drewna i specjalnie dobranego granulatu PVC. Zastosowanie naturalnego drewna do produkcji desek nadaje im ciepły wygląd drewna oraz piękną, naturalną fakturę.

Bezpieczeństwo

Kompozytowe deski tarasowe w odróżnieniu od zwykłego drewna samoistnie nie pękają, nie wypaczają się i nie ma drzazg. 

Dzięki temu powierzchnia tarasu jest świetnym miejscem do chodzenia boso i z powodzeniem może służyć również jako obrzeże basenu (jest w pełni odporny na działanie wody i wilgoci). Co ważniejsze Twinson w tym przypadku zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania, dzięki swojej ryflowanej, antypoślizgowej powierzchni.

Naturalny design

Estetyka w każdym detalu, systemowe rozwiązania legarów, zaślepek czy wykończeń sprawia, że tarasy Twinson są wyjątkowo piękne i to na całe dekady. 

Dostępne rozwiązania w szerokiej gamie kolorystycznej oraz różnych wariantach szerokości i struktury powierzchni dają nieograniczone możliwości aranżacji tarasu i jego idealne wkomponowanie w architekturę budynku i ogród.  

Wersja Massive, czyli deski pełne nadają się również do budowy tarasów o skomplikowanych np. łukowych kształtach.

Nie możesz się zdecydować?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Zobacz także

Systemy przesuwne

Zobacz
nasz katalog