Bramy

Bramy segmentowe, które dostarczamy naszym Klientom zostały zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne uznanych marek, takich jak Krispol i Wiśniowski.

Komfort i łatwość użytkowania, a przede wszystkim niezawodność i trwałość wszystkich zastosowanych komponentów mechanicznych i elektrycznych sprawia, że to  niezastąpione wyposażenie domu.

Funkcjonalne rozwiązanie

Segmentowe bramy garażowe mają wiele niezaprzeczalnych zalet, które docenia się w trakcie ich użytkowania. 

Jedną z nich jest organizacja przestrzeni. Pancerz bramy segmentowej po otwarciu chowa się bezpośrednio pod stropem i dzięki temu brama nie zajmuje miejsca w garażu, czy przed nim. 

Brama segmentowa może być zamontowana praktycznie w każdym otworze, również jako konstrukcja boczna, która sprawdza się kiedy nie ma możliwości technicznej montażu do stropu garażu. 

Konstrukcje oferowanych przez nas bram są zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie wymogi stawiane przed obiektami energooszczędnymi i pasywnymi. Trwałe, elastyczne uszczelnienie pomiędzy panelami oraz wypełnienie paneli specjalną pianą poliuretanową sprawia, że garaż nie jest narażony na straty energii cieplnej i staje się ciepłym i komfortowym pomieszczeniem. Jest to szczególnie istotne, kiedy garaż jest osadzony w bryle budynku mieszkalnego.

inspiracje (5)

Napędy i elektronika

Napędy do bram garażowych są wyposażone w zaawansowane technologicznie czujniki, które umożliwiają bezpieczny wyjazd z posesji czy garażu i parkowanie.

Czujniki obecności obiektu w zasięgu monitorują ruch bramy i skutecznie niwelują ryzyko uszkodzenia karoserii samochodu.

Elegant white house with wooden front on garage and cobblestone driveway

Sterowanie do bramy może być skonfigurowane wraz z systemem inteligentnego zarządzania budynku, co ułatwia obsługę przy pomocy np. aplikacji mobilnej.

 

Nie możesz się zdecydować?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

Zobacz także

Tarasy

Zobacz
nasz katalog