Deceuninck Elegant

Okna wyprodukowane w oparciu o system profili Elegant to odpowiedź na nowe standardy estetyki i użyteczności stolarki. Wyjątkowo smukłe kształty nawiązują designem do okien aluminiowych, nadając budynkom nowoczesny charakter. 

Technologia wklejania szyb umożliwia tworzenie bardzo dużych, a jednocześnie stabilnych i bezpiecznych okien, dzięki którym możemy skutecznie doświetlić wnętrza. Duże okna zapewniają nieograniczoną przestrzeń i tym samym wyjątkowy klimat w domu. 

Specyfikacja techniczna
Głębokość zabudowy 76 mm: najwyższe parametry izolacji termicznej zapewniające znaczącą redukcję kosztów ogrzewania
Technologia 6-komorowa: doskonała izolacja termiczna Uf=0,93 W/m²K
Możliwość szklenia do 70 mm: możliwość zastosowania bardzo szerokich pakietów szybowych o doskonałych parametrach izolacji termicznej i akustycznej (szyby dźwiękochłonne)
Standard domu pasywnego można skutecznie osiągnąć przy normalnym potrójnym oszkleniu
Konstrukcja umożliwiająca montaż specjalnych okuć antywłamaniowych
Duży wybór wykończeń powierzchni – gładkie, struktura drewna, matowe i metaliczne, opcjonalnie z nakładkami aluminiowymi

Ogrom możliwości 

Systemy okienne Elegant to możliwość doboru najlepszych opcji do indywidualnych potrzeb i preferencji. W wersji Abstract 76 oferujemy w 100% zlicowane z ramą skrzydło, które charakteryzuje się modernistycznym designem. 

Elegant w technologii ThermoFibra Infinity to wzmocnienie skrzydła okiennego ciągłymi pasmami włókna szklanego, które gwarantuje wyjątkową stabilność (bez konieczności stosowania wzmocnień stalowych) oraz najwyższą izolacyjność cieplną.

Natomiast system Elegant 115 doskonale pasuje do architektury niderlandzkiej.  Rama ma całkowitą głębokość zabudowy 115 mm i nachylenie 5° lub 15°. 

Nowością w naszej ofercie jest system Elegant Grando o głębokości zabudowy 84 mm, która jest dedykowana budownictwu energooszczędnemu. W systemie Grando jest możliwość zastosowania wzmocnienia
termicznego Forthex.

Chcesz mieć więcej światła na co dzień?

Elegant Infinity 76
Elegant Grando 84 mm
Elegant Abstract 76
Elegant Infinity 115 X

Kolorystyka

Turner Oak Matt 1047

Zobacz także

Systemy przesuwne

Zobacz
nasz katalog